مراسم تقدیر از برندگان مسابقه عکاسی و اسکیس گروه معماری دانشگاه آزاد دماوند اردیبهشت ۹۸

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۰ کد : ۳۱۲۰ اخبار آموزش
تعداد بازدید:۳۳۶


مراسم تقدیر از برندگان مسابقه عکاسی و اسکیس گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در اردیبهشت ماه 98 با حضور تعدادی از مسئولان دانشگاه، دانشجویان و اساتید هیات علمی و حق التدریس  این گروه برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، فیلم کوتاهی از زندگی نامه شیخ بهایی نمایش داده شد و در ادامه مصاحبه تصویری با دکتر نادر گلزاری از معماران ایرانی موفق کشور انگلستان به نمایش درآمد. 
دکتر قمیشی مدیر گروه معماری نیز توضیحاتی در خصوص فعالیتها و برنامه های سال جاری گروه معماری ارائه داد. 
در ادامه مراسم، حجت الاسلام احمدی مدیر فرهنگی واحد دماوند به سخنرانی در زمینه معماری اسلامی پرداخت و نقش علمای بزرگی همچون شیخ بهایی را در پیشبرد علم و هنر معماری تبیین کرد.
سخنران بعدی مراسم، مهدی ملک محمدی معاون محترم آموزش و تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی بود و در سخنان خود خواستار توجه و اهتمام بیشتر دانشجویان به مباحث علمی و تبدیل شدن یکایک آنان به شخصیت های بزرگ معماری معاصر شد.
در انتهای مراسم برندگان دو مسابقه عکاسی با موضوع نور در معماری و مسابقه اسکیس معرفی شدند.
نفرات برتر مسابقه عکاسی عبارت بودند از نفر اول علی بیژنی از دانشگاه آزاد بوشهر، نفر دوم علی تاجیک از دانشگاه آزاد دماوند، نفر سوم محمد علی حیدری از دانشگاه آزاد دماوند؛ همچنین عکس های منتخب از نگاه بازدیدکنندگان، اثر خلق شده توسط دانشجو محمد مهدی زهره وند از دانشگاه آزاد دماوند، راحیل اعلم از دانشگاه تهران و آقای محمد الهیاری از دانشگاه آزاد دماوند بودند.
همچنین برندگان مسابقه اسکیس عبارت بودند از نفر اول ساسان واحد زاده از واحد دماوند نفر دوم محمد الهیاری از واحد دماوند  و نفر سوم به صورت مشترک مهیا خانبابایی از دانشکده سما و محسن امیری از واحد دماوند؛ همچنین هیات داوران خانم آنیتا زارع دانشجوی سال اول معماری را شایسته تقدیر دانستند.
در پایان مراسم و به مناسب یادبود شهید معمار، شهید آوینی کارگاه ساخت بنای صلح و آرامش بوسیله گل رس و ماکارونی در طبقه گروه معماری برگزار شد که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت. 
همجنین در آتلیه 4 دانشجویان کارشناسی ارشد معماری اقدام به شبیه سازی اتاق مرگ به عنوان ادراک محیطی کرده بودند که مورد استقبال اساتید و دانشجویان قرار گرفت.

کلید واژه ها: معماری